| Ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 61 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1200 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| Skydelio tipas | Tft/ips |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Hd tipas | Wuxga |
| Ekrano technologija | Lcd |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 640 x 480 (vga),800 x 600 (svga),1024 x 768 (xga),1280 x 1024 (sxga),1280 x 960,1366 x 768,1400 x 1050 (sxga+),1440 x 900 (wxga+),1600 x 1200 (uxga),1680 x 1050 (wsxga+),1920 x 1200 (wuxga) |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Foninio apšvietimo tipas | W-led |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 5000:1 |
| 3d | Ne |
| Pikselių žingsnis | 0,27 x 0,27 mm |
| Horizontalus skaitmeninis dažnis | 31,5 - 95 khz |
| Vertikalus skaitmeninis dažnis | 56 - 75 hz |
| Ddc/ci | Taip |
| Rgb spalvų erdvė | Srgb |
| Veikimo charakteristikos |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | Taip |
| Mažo kiekio mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Multimedija |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| Rms galingumas | 2 w |
| Konstrukcija |
| Pozicija rinkoje | Namo |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce; eac; energystar 7.0; erp; flicker-free; iso 9241-307 (pixel failure class i); low blue light; psb; rohs; tco 7.0; tüv ergonomics; tüv gs; ul/c-ul or csa; weee |
| Ryšys |
| Įmontuotas usb jungčių daugiklis | Taip |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Usb koncentratoriaus versija | 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Priešsrovinių prievadų skaičius | 1 |
| Usb a tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 3 |
| Vga (d-sub) portų kiekis | 1 |
| Dvi-d prievadų skaičius | 1 |
| Hdmi portų kiekis | 1 |
| Ergonomija |
| Vesa tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Suderinama su vesa sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Aukščio reguliavimas | 15 cm |
| Sukimasis | Taip |
| Pasukimo kampas | -90 - 90 ° |
| Sukiojamas | Taip |
| Pasukamas | -170 - 170 ° |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 35 ° |
| Virtualusis ekranas (osd) | Taip |
| Energijos valdymas |
| Energijos efektyvumo klasė | A+ |
| Metinis energijos suvartojimas | 22 kwh |
| Energijos suvartojimas | 15 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,3 w |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 5 - 35 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 531,5 mm |
| Plotis (su stovu) | 531,5 mm |
| Gylis (su stovu) | 250 mm |
| Aukštis (su stovu) | 515,4 mm |
| Svoris (su stovu) | 6,7 kg |
| Rėmelių plotis (šonas) | 0,8 mm |
| Rėmelių plotis (viršus) | 0,8 mm |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėti kabeliai | Ac, displayport, usb |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Kitos savybės |
| Galios suvartojimas (maks.) | 47 w |
|
| Modelio pavadinimas | 60004676 |