|
|---|
| Ekrano dydis (įstrižainė) | 60,5 cm (23,8 colio) |
|---|
| Kraštinių santykis | 16:9 |
|---|
| Skiriamoji geba (vietinė) | FHD (1920 x 1080) |
|---|
| Palaikomos rezoliucijos | 640 x 480; 720 x 400; 800 x 600; 1024 x 768; 1280 x 720; 1280 x 800; 1280 x 1024; 1440 x 900; 1600 x 900; 1680 x 1050; 1920x1080 |
|---|
| Pikselių žingsnis | 0,28 x 0,28 mm |
|---|
| Ryškumas | 300 kniedžių |
|---|
| Kontrasto santykis | 1500:1 |
|---|
| Reagavimo laikas | 5ms GtG (su Overdrive funkcija) |
|---|
| Valdikliai ekrane | Valdymas; Informacija; Pabaiga; Įvestis; Spalva; Vaizdas; Maitinimas; Pasiūlyti; Ryškumas+ |
|---|
| Ekrano funkcija | Valdikliai ekrane; Antirefleksinis filtras; Reguliuojamas aukštis; HP Eye Ease |
|---|
| Mechaninis saugumas | Paruoštas saugumui užraktas |
|---|
|
|---|
| Fotoaparatas | Nėra integruotos kameros |
|---|
|
|---|
| Minimalūs matmenys (P x G x A) | 53,58 x 3,4 x 31,56 cm |
|---|
| Pakuotės matmenys (P x G x A) | 61 x 12,1 x 39,9 cm |
|---|
| Pakuotės svoris | 6,19 kg |
|---|
|
|---|
| Maitinimas | Įėjimo įtampa nuo 100 iki 240 V kintamosios srovės, 50/60 Hz |
|---|
| Maitinimo tipas | Išorinis |
|---|
| Energijos suvartojimas | 20 W (maksimali), 16 W (įprasta), 0,5 W (budėjimo režimu) |
|---|
| Darbinės temperatūros diapazonas | Nuo 5 iki 35°C nuo 41 iki 95°F |
|---|
| Darbinės drėgmės diapazonas | 20–80 % santykinis drėgnis (nekondensuojantis) |
|---|
| Ekologiniai ženklai | EPEAT Gold registracija |
|---|
| Poveikio tvarumui specifikacija | Mažas halogenų kiekis; Gofruotose išorinėse dėžutėse ir užpilduose yra 100% perdirbamų medžiagų iš tvarių šaltinių; 85 % po vartojimo perdirbto plastiko dalis; 5% plastiko, patenkančio į vandenynus |
|---|
|
|---|
| Sertifikavimas ir standartai | EP nariai (Australija ir Naujoji Zelandija); BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; MUITINĖ; CEL 1 klasė; cTUVus; EAC; ENERGY STAR; ErP; FCC; ICES; ISO 9241-307; CC; KCC; Microsoft WHQL sertifikatas (Windows 11, Windows 10); NOM; TUV Bauart; VCCI; MEPS (Vietnamas); Ukrainos energijos etiketė; Kalifornijos energetikos komisija (CEC); Pietų Afrikos energija; WW programa; NRCS (Pietų Afrikos Respublika); Eyesafe sertifikatas; TÜV Flicker Free sertifikatas; JAE ECAS; JAE RoHS; Veikia su Chromebook sertifikatu; KMEPS; Ukrainos CoC; Ukrainos NSoC |
|---|
|
|---|
| Garantija | HP dvejų metų ribota garantija |
|---|
| Pakuotės turinys | Monitorius; HDMI laidas; Maitinimo adapteris; Maitinimo kabelis; Dokumentų rinkinys |
|---|
|
|---|
| Išnašos numeris – techninės specifikacijos | [1] Visos specifikacijos yra tipinės vertės, kurias HP pateikia komponentų gamintojai. Faktinės vertės gali skirtis. |
|---|
| Išnašos numeris – techninės specifikacijos | [2] Nacionalinės raiškos vaizdui reikalingas HDMI 1.4 prievadas. Prijungto kompiuterio vaizdo plokštė turi palaikyti 1920 x 1080 skiriamąją gebą esant 60 Hz (gimtoji) 8 bitų spalvų režimu per HDMI arba VGA. |
|---|
| Išnašos numeris – techninės specifikacijos | [3] Spalvų skaičius dėl A-FRC technologijos. |
|---|
| Išnašos numeris – techninės specifikacijos | [4] EPEAT registracija pasirinktose srityse. EPEAT registracija įvairiose šalyse skiriasi. Informaciją apie registracijos būseną atskirose šalyse rasite adresu www.epeat.net. Remiantis JAV EPEAT registracija pagal IEEE 1680.1-2018 EPEAT standartą. Būsena skiriasi priklausomai nuo šalies. Daugiau informacijos rasite www.epeat.net. |
|---|
| Išnašos numeris – techninės specifikacijos | [5] Perdirbto plastiko dalis pagrįsta IEEE 1680.1-2018 standarte pateikta apibrėžtimi. |
|---|
| Išnašos numeris – techninės specifikacijos | [6] Visose plastikinėse dalyse yra plastiko, kuris patenka į vandenynus. Atskiruose komponentuose esančio plastiko, patenkančio į vandenyną, dalis skiriasi priklausomai nuo gaminio. |
|---|
| Išnašos numeris – techninės specifikacijos | [7] 100 % išorinės pakuotės ir gofruoto kartono užpildo buvo pagaminti iš sertifikuotų ir perdirbtų pluoštų iš tvarių šaltinių. |
|---|
| Išnašos numeris – techninės specifikacijos | [8] Neapima išorinių maitinimo šaltinių, WWAN modulių, maitinimo kabelių, kitų kabelių ir išorinių įrenginių. Po pirkimo gautos techninės priežiūros dalys negali būti mažai halogeninės. |
|---|
| Išnašos numeris – techninės specifikacijos | [9] Tiekiami kabeliai gali skirtis priklausomai nuo šalies. |
|---|
| Išnašos numeris – techninės specifikacijos | [10] Spyna parduodama atskirai. |
|---|
| Išnašos numeris – techninės specifikacijos | [11] Pagrindiniam kompiuteriui reikalinga „Windows 10“ arba naujesnė versija. „HP Display Center“ galima įsigyti „Microsoft Store“. |
|---|