| Ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 60,5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Ips |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Hd tipas | „full hd“ |
| Ekrano technologija | Lcd |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (hd 1080) |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Foninio apšvietimo tipas | W-led |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Aspekto santykis | 16:9 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 50000000:1 |
| 3d | Ne |
| Pikselių žingsnis | 0,275 x 0,275 mm |
| Pikselių tankumas | 93 ppi |
| Horizontali diapazono riba | 30 - 85 khz |
| Vertikali diapazono riba | 48 - 76 hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 52,7 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 29,6 cm |
| Horizontalus skaitmeninis dažnis | 30 - 85 khz |
| Vertikalus skaitmeninis dažnis | 48 - 76 hz |
| Atskira h/v sinchronizacija | Taip |
| Sinchronizacija žalio kanale (sog) | Taip |
| Rgb spalvų erdvė | Srgb |
| Spalvų gama | 89,9 % |
| Palaikomas srgb (įprastas) | 103,8 % |
| Ntsc aprėptis (tipinė) | 89,9 % |
| Veikimo charakteristikos |
| Nvidia g-sync | Ne |
| „amd freesync“ | Ne |
| Komponentinių vaizdo įrašų sinchronizavimas | Separate sync,sync-on-green (sog) |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | Taip |
| Mažo kiekio mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Multimedija |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| Rms galingumas | 4 w |
| Konstrukcija |
| Pozicija rinkoje | Namo |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Epeat suderinamumas | Auksinė |
| Priekinės panelės spalva | Juoda |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Be sunkiųjų metalų | Hg (gyvsidabris), pb (švinas) |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce mark, cb, epa, fcc class b, semko, cetlus, ukrainian, tuv/gs, tuv ergo, cu-eac |
| Ryšys |
| Įmontuotas usb jungčių daugiklis | Taip |
| Dvi prievadas | Taip |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| Audio įėjimas | Ne |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Usb koncentratoriaus versija | 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Usb a tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 4 |
| Vga (d-sub) portų kiekis | 1 |
| Dvi-d prievadų skaičius | 1 |
| Hdmi portų kiekis | 1 |
| Hdmi versija | 1.4 |
| „displayport“ versija | 1.2 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Pc garso „in“ jungtis | Taip |
| Ergonomija |
| Vesa tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Suderinama su vesa sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Aukščio reguliavimas | 15 cm |
| Sukimasis | Taip |
| Pasukimo kampas | 90 - 90 ° |
| Sukiojamas | Taip |
| Pasukamas | -175 - 175 ° |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 30 ° |
| Virtualusis ekranas (osd) | Taip |
| On screen display (osd) kalbos | Tradicinė kinų, vokiečių kalba, anglų kalba, suomių kalba, prancūzų kalba, graikų, vengrų, italų kalba, japonų, korėjiečių, lenkų kalba, portugalų kalba, rusų kalba, švedų kalba, turkų, ukrainiečių |
| Osd kalbų skaičius | 21 |
| „plug and play“ funkcija | Taip |
| Led indikatoriai | Operacija, budėjimo režimas |
| Energijos valdymas |
| Energijos efektyvumo klasė | A+ |
| Energijos suvartojimas | 13 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 w |
| Energijos suvartojimas (powersave) | 10 w |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -20 - 60 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3658 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 12192 m |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 540 mm |
| Ilgis | 50 mm |
| Aukštis | 323 mm |
| Svoris | 3,37 kg |
| Plotis (su stovu) | 540 mm |
| Gylis (su stovu) | 206 mm |
| Aukštis (su stovu) | 508 mm |
| Svoris (su stovu) | 4,97 kg |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėtas stovas | Taip |
| Pridėti kabeliai | Garso (3,5 mm), displayport, hdmi, vga |
| Siejama programinė įranga | Smartcontrol |
| Duomenų perdirbimas |
| Perdirbama medžiaga | 85 % |
| Perdirbtas plastikas | 85 % |
| Kitos savybės |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Rotacija | Ne |
| Integruotas tv tiuneris | Ne |
| Instrukcija | Taip |
| Perdirbama pakuotės medžiaga | 100 % |
| „easyread“ režimas | Taip |
| Be pvc | Taip |
| Be brf | Taip |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 70000 h |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 @ 60 hz |
|
| Modelio pavadinimas | 241B8QJEB/00 |