| Ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 60,5 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1080 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Ips |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Hd tipas | „full hd“ |
| Ekrano technologija | Led |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1080 (hd 1080) |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 hz |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| 3d | Ne |
| Pikselių žingsnis | 0,275 x 0,275 mm |
| Pikselių tankumas | 93 ppi |
| Horizontali diapazono riba | 31 - 68 khz |
| Vertikali diapazono riba | 59 - 61 hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 52,7 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 29,6 cm |
| Horizontalus skaitmeninis dažnis | 31 - 68 khz |
| Vertikalus skaitmeninis dažnis | 51 - 59 hz |
| Atskira h/v sinchronizacija | Taip |
| Rgb spalvų erdvė | Srgb |
| Veikimo charakteristikos |
| Nvidia g-sync | Ne |
| „amd freesync“ | Ne |
| Apsaugos nuo mirgėjimo technologija | Taip |
| Mažo kiekio mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Multimedija |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| Rms galingumas | 2 w |
| Konstrukcija |
| Pozicija rinkoje | Namo |
| Produkto spalva | Balta |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Ce, cb, tco certified 8.0, epa energy star, tüv / gs, tüv / ergonomics (including iso 9241-307), tüv / low blue light content, tüv / flicker free, epeat 2018 (us), ctüvus, tüv / s , eac, fcc-b, can ices-3 (b), vcci-b, ccc, rohs, china rohs, weee |
| Ryšys |
| Įmontuotas usb jungčių daugiklis | Taip |
| Dvi prievadas | Taip |
| Hdmi | Taip |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Usb koncentratoriaus versija | 3.0 |
| Usb aukštakrypčio prievado tipas | B tipo usb |
| Priešsrovinių prievadų skaičius | 1 |
| Usb a tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 4 |
| Vga (d-sub) portų kiekis | 1 |
| Dvi-d prievadų skaičius | 1 |
| Hdmi portų kiekis | 1 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Hdcp | Taip |
| Ergonomija |
| Vesa tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Suderinama su vesa sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Aukščio reguliavimas | 14 cm |
| Sukimasis | Taip |
| Pasukimo kampas | -90 - 90 ° |
| Sukiojamas | Taip |
| Pasukamas | 0 - 344 ° |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 35 ° |
| Virtualusis ekranas (osd) | Taip |
| On screen display (osd) kalbos | Supaprastinta kinų, tradicinė kinų, vokiečių kalba, anglų kalba, ispanų kalba, prancūzų kalba, italų kalba, japonų, švedų kalba |
| Energijos valdymas |
| Energijos efektyvumo klasė | A++ |
| Metinis energijos suvartojimas | 18 kwh |
| Energijos suvartojimas | 12 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 w |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Aplinkos sąlygos |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 5 - 35 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 537,8 mm |
| Ilgis | 53,6 mm |
| Aukštis | 350,4 mm |
| Svoris | 3,8 kg |
| Plotis (su stovu) | 537,8 mm |
| Gylis (su stovu) | 233 mm |
| Aukštis (su stovu) | 333,6 mm |
| Svoris (su stovu) | 5,9 kg |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėti kabeliai | Ac, displayport, usb |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Kitos savybės |
| On/off mygtukas | Taip |
| Integruotas tv tiuneris | Ne |
|
| Modelio pavadinimas | EV2460-WT |