| Ekranas |
| Ekrano įstrižainė | 61,2 cm |
| Ekrano rezoliucija | 1920 x 1200 pikseliai |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| Skydelio tipas | Ips |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Hd tipas | Wuxga |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Palaikomos grafikos rezoliucijos | 1920 x 1200 (wuxga) |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Matymo kampas, horizontalus | 178 ° |
| Matymo kampas, vertikalus | 178 ° |
| Ekrano spalvų skaičius | 16,78 milijonai spalvų |
| Ekrano paviršius | Matinis |
| Aspekto santykis | 16:10 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Dinaminio kontrasto santykio prekinis pavadinimas | Smartcontrast |
| Horizontali diapazono riba | 30 - 105 khz |
| Vertikali diapazono riba | 49 - 75 hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 51,8 cm |
| Matomas dydis, vertikalus | 32,4 cm |
| Rgb spalvų erdvė | Srgb |
| Palaikomas srgb (įprastas) | 100 % |
| Multimedija |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| Rms galingumas | 2 w |
| Konstrukcija |
| Pozicija rinkoje | Verslui |
| Produkto spalva | Juoda |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Berėmė konstrukcija | Taip |
| Kojelių spalva | Juoda |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Bsmi, cb, ccc, ce, cel level , cu, erp, fcc, iso-9241-307, j-moss, kcc, pse, tuv-ergo, tuv-gs, ukrsepro, ul/cul, vcci, weee, whql (windows 10, windows 8, windows 7), rcm, tuv flicker-free , kc , estandby, tuv low blue light, tco, ices-3, pc recycle |
| Ryšys |
| Įmontuotas usb jungčių daugiklis | Taip |
| Dvi prievadas | Ne |
| Hdmi | Taip |
| „displayport“ kiekis | 1 |
| Audio įėjimas | Taip |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Usb koncentratoriaus versija | 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) |
| Usb a tipo žemakrypčių prievadų skaičius | 4 |
| Vga (d-sub) portų kiekis | 1 |
| Hdmi portų kiekis | 1 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Pc garso „in“ jungtis | Taip |
| Hdcp | Taip |
| Ac (įtampa) įėjimas | Taip |
| Ergonomija |
| Vesa tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Kabelio spynos lizdas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Suderinama su vesa sienos tvirtinimo sistema | 100 x 100 mm |
| Laido spynos lizdo tipas | Kensington |
| Aukščio reguliavimas | 13 cm |
| Sukimasis | Taip |
| Pasukimo kampas | -90 - 90 ° |
| Sukiojamas | Taip |
| Pasukamas | -90 - 90 ° |
| Pokrypio reguliavimas | Taip |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 35 ° |
| Energijos valdymas |
| Energijos suvartojimas | 13,3 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,22 w |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 533 mm |
| Ilgis | 47 mm |
| Aukštis | 360 mm |
| Svoris | 3,9 kg |
| Plotis (su stovu) | 533 mm |
| Gylis (su stovu) | 211 mm |
| Aukštis (su stovu) | 505 mm |
| Svoris (su stovu) | 6,1 kg |
| Pakuotės duomenys |
| Pridėtas stovas | Taip |
| Pridėti kabeliai | Ac, garso (3,5 mm), displayport, usb, vga |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Kitos savybės |
| On/off mygtukas | Taip |
| Integruotas tv tiuneris | Ne |
|
| Modelio pavadinimas | 90LM04V1-B01370 |