Arzopa D10 10.1" skaitmeninis rėmelis (tamsiai rudas)
„Arzopa D10“ – tai 10,1 colio skaitmeninis rėmelis, leidžiantis vienoje vietoje saugoti ir rodyti svarbiausias gyvenimo akimirkas. Dėl didelės 1280 x 800 pikselių raiškos ir 16:10 formato santykio ekrane rodomos nuotraukos ir vaizdo įrašai yra detalūs, natūralių spalvų ir aiškumo. Jis idealiai tinka tiek namams, tiek biurui, suteikdamas asmeniškumo bet kokiam interjerui.

Didelė atmintis visoms jūsų nuotraukoms
„Arzopa D10“ rėmelis turi 32 GB integruotą atmintį, leidžiančią saugoti šimtus nuotraukų ir vaizdo įrašų be papildomų įrenginių. Tačiau jei jums reikia dar daugiau vietos, rėmelis palaiko iki 128 GB talpos TF korteles, suteikdamas dar daugiau lankstumo saugoti prisiminimus.

Patogiai prisijunkite prie kelių vartotojų paskyrų
Dėl kelių paskyrų funkcijos rėmelis leidžia prisijungti prie kelių paskyrų, todėl šeima ir draugai gali lengvai bendrinti nuotraukas – tiesiog nuskaitykite QR kodą, kad bendrintumėte nuotrauką! Tai puikus sprendimas norint neatsilikti nuo naujausių prisiminimų, nereikia rankiniu būdu pridėti naujų nuotraukų.

Intuityvus lietimo valdymas
Rėmelio valdymas yra itin paprastas! Dėl jutiklinio ekrano galite greitai ir intuityviai naršyti nuotraukas ir nustatyti nuostatas. Tiesiog palieskite ekraną, kad pakeistumėte nuotraukas, todėl „Arzopa D10“ yra patogus naudoti kasdien.

Automatinis prisiminimų atkūrimas
„Arzopa D10“ ne tik saugo prisiminimus, bet ir automatiškai atkuria nuotraukas bei vaizdo įrašus, todėl jūsų mėgstamiausios akimirkos atgyja ekrane. Rėmelis taip pat turi gravitacijos jutiklio funkciją, kuri leidžia automatiškai reguliuoti ekraną horizontaliai arba vertikaliai, priklausomai nuo nustatymų.

Įskaičiuota:
- Rėmas
- Maitinimo adapteris (5 V / 2 A)
- Laikiklis
- Naudotojo vadovas
| Gamintojas | Arzopa |
|---|
| Modelis | D10 |
|---|
| Spalva | Tamsiai ruda |
|---|
| Matmenys | 269,66 x 24,42 x 189,06 mm |
|---|
| Būstas | Plastikas su metaliniu laikikliu |
|---|
| Ekrano dydis | 10,1 colio LCD ekranas |
|---|
| Rezoliucija | 1280 x 800 pikselių |
|---|
| Vaizdo formatas | 16:10 |
|---|
| Ryškumas | 280 cd/m² |
|---|
| Kontrastas | 1500:1 |
|---|
| Spalvų gama | 45 % NTSC |
|---|
| Žiūrėjimo kampas | 80° į kiekvieną pusę |
|---|
| Jutiklinis ekranas | 5 taškų talpinis |
|---|
| Procesorius | RK3126C, keturių branduolių „Cortex-A7“ |
|---|
| RAM (RAM) | 1 GB |
|---|
| Vidinė atmintis | 32 GB |
|---|
| Programinė įranga | Arzopa paraiška |
|---|
| „Wi-Fi“ ryšys | IEEE 802.11 b/g/n 2.4G |
|---|
| Uostai | USB C tipo: Galima prijungti prie kompiuterio nuotraukoms ir vaizdo įrašams perkelti (funkcija galima tik „Windows“ kompiuteriams, nesuderinama su „Mac“), TF lizdas: Palaiko TF korteles, kurių maksimali talpa yra 128 GB |
|---|
| Palaikomi medijos formatai | Vaizdo įrašas: MP4, 3GP; Nuotraukos: JPG, JPEG, PNG, WEBP |
|---|
| Garsiakalbiai | 2 x 2 W |
|---|
| Ekrano meniu kalbos | Daugiakalbystė, numatytoji anglų kalba |
|---|
| Darbinės temperatūros diapazonas | 0–45 °C |
|---|
| Gravitacijos jutiklis | Automatinis ekrano pasukimas |
|---|