Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti| Produkto tipas | Mobilusis telefonas |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano įstrižainė | 6,83″ |
| Ekrano raiška | 2772 × 1280 px |
| Ekrano atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Jutiklinio ekrano atnaujinimo dažnis | 480 Hz |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Maksimalus ekrano ryškumas | 3200 nitų |
| Kontrasto santykis | 8 000 000:1 |
| Spalvų gama | DCI-P3 |
| Spalvų gylis | 12 bitų |
| Procesorius | MediaTek Helio 7400-Ultra (4 nm) |
| Vaizdo procesorius (GPU) | Mali-G615 |
| Operacinė sistema | Xiaomi HyperOS 2 |
| Vidinė atmintis | UFS 2.2 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | LPDDR4X |
| Galinė kamera | 200 MP (pagrindinė) + 8 MP (itin plataus kampo) |
| Pagrindinės kameros diafragma | f/1,7 |
| Pagrindinės kameros stabilizavimas | OIS |
| Pagrindinės kameros pikselių technologija | 2,24 µm, 16-in-1 „pixel binning“ |
| Itin plataus kampo kameros diafragma | f/2,2 |
| Priekinė kamera | 20 MP |
| Priekinės kameros diafragma | f/2,2 |
| Blykstė | Integruota |
| Navigacijos sistemos | GPS, Galileo, GLONASS, BDS |
| Belaidis ryšys | Wi-Fi 6 (2,4 GHz / 5 GHz), Bluetooth 5.4 |
| NFC | Taip |
| 4G LTE B20 palaikymas | Taip |
| 5G palaikymas | Taip |
| Garsas | Dolby Atmos®, dvigubi garsiakalbiai |
| Baterijos talpa | 6580 mAh |
| Greitas įkrovimas | 45 W laidinis |
| Atvirkštinis įkrovimas | 22,5 W laidinis |
| Jungtis | USB Type-C |
| Biometrinė apsauga | Ekrane integruotas pirštų atspaudų skaitytuvas, dirbtinio intelekto veido atpažinimas |
| Jutikliai | Akselerometras, giroskopas, šviesos jutiklis, artumo jutiklis, elektroninis kompasas |
| Papildomos funkcijos | Saulės šviesos režimas, skaitymo režimas, IR siųstuvas |
| Atsparumo klasė | IP54 |
| Sertifikatai | TÜV Rheinland mažos mėlynos šviesos, TÜV Rheinland suderinamumas su cirkadiniu ritmu, TÜV Rheinland be mirgėjimo |
| Matmenys | 163,61 × 78,09 × 7,96 mm |
| Svoris | 210 g |
| Komplektacija | Mobilusis telefonas, apsauginis dėklas, USB Type-C kabelis, SIM kortelės išėmimo įrankis, greitasis pradžios vadovas |






