Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Turistinis kilimėlis Robens ZigZag Slumber
Outwell savaime prisipučiantis kilimėlis Dreamcatcher Single, 50 mm
Čiužinys Exped Dura 3R MW yra lengvas, pripučiamas miegamojo kilimėlis, skirtas vienam asmeniui, tinkamas naudoti vasarą, pavasarį ir rudenį. Jis turi 7 cm storį, R vertę 2.9 izoliacijai ir komplekte yra pompa, laikymo maišelis ir remonto rinkinys.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Pripučiamas miegamojo kilimėlis |
| Asmenų skaičius | 1 asmuo |
| Certifikatai | Bluesign |
| Sezonai | Vasara, Pavasaris, Ruduo |
| Forma | Stačiakampis |
| Spalva | Tamsiai žalia |
| Minimali temperatūra | -5°C |
| Medžiaga | Perdirbtas 75D poliesteris, 170D Ripstop poliesteris, 60 g/m³ Texpedloft mikropluoštas |
| Dydis | MW |
| R vertė | 2.9 |
Specifikacijos |
|
| Storis | 7 cm |
| Ilgis | 183 cm |
| Svoris | 840 g |
| Matmenys po sulankstymo | 27 x 13.5 cm |
| Plotis | 650 mm |
Pakavimo turinys |
|
| Paketo turinys | Miegamojo kilimėlis, laikymo maišelis, pompa, remonto rinkinys su klijais ir lipdukais |
Įspėjimas dėl saugos |
|
| Įspėjimai | Nenaudokite ant aštrių ar nelygių paviršių, kurie gali pažeisti medžiagą. Laikyti sausoje vietoje, toli nuo drėgmės. Venkite tiesioginio kontakto su atvira ugnimi ar aukštos temperatūros šaltiniais. Laikyti sausoje vietoje, kad būtų išvengta pelėsio ir medžiagos pažeidimų. Laikyti toli nuo ugnies ir šilumos šaltinių. Nenaudokite aštrių įrankių šalia čiužinio. |
Muzikos festivalių sezonas įsibėgėja. Ką pasiimti su savimi vykstant į vasaros muzikos renginius? Telefonas, nešiojamas įkroviklis, fotoaparatas? Kokių įrenginių nepamiršti, pataria Varle.lt specialistai.
Vasaros muzikos festivaliai – tai laikas, kurio muzikos gerbėjai kiekvienais metais labai laukia. Juk tai …