Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Turistinis kilimėlis Robens ZigZag Slumber
Outwell savaime prisipučiantis kilimėlis Dreamcatcher Single, 50 mm
Mumijos tipo miegmaišis, užtikrinantis puikų šilumos išsaugojimą. Temperatūros reitingas -5 °C, idealiai tinkantis šaltam orui.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Rekomenduojama amžiaus grupė | Suaugusieji |
| Rekomenduojama temperatūra | 6.7 °C |
| Žemiausios temperatūros reitingas | -12 °C |
| Su gobtuvu | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 500 mm |
| Įpakavimo matmenys (P x G x A) | 330 x 150 mm |
| Plotis | 750 mm |
| Ilgis | 215 mm |
| Svoris | 1 kg |
Pakuotės turinys |
|
| Kiekis | 1 |
Muzikos festivalių sezonas įsibėgėja. Ką pasiimti su savimi vykstant į vasaros muzikos renginius? Telefonas, nešiojamas įkroviklis, fotoaparatas? Kokių įrenginių nepamiršti, pataria Varle.lt specialistai.
Vasaros muzikos festivaliai – tai laikas, kurio muzikos gerbėjai kiekvienais metais labai laukia. Juk tai …