Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Turistinis kilimėlis Robens ZigZag Slumber
Outwell savaime prisipučiantis kilimėlis Dreamcatcher Single, 50 mm
Lengvas ir kompaktiškas miegamoji kilimėlis, skirtas vienam asmeniui, pagamintas iš perdirbtų medžiagų. Savybės: pompa pripūtimui, R-vertė 3.2 izoliacijai ir 7 cm storis komfortui.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Stovyklos čiužinys |
| Prekės ženklas | Exped |
| Modelis | Ultra 3R LW |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 197 cm x 65 cm (Ilgis x Plotis) |
| Svoris | 580 g |
| Spalva | Žalia |
| Medžiaga | TPU laminatas, perdirbtas 20D ripstop poliesteris |
| Storis | 7 cm |
| R-vertė | 3.2 |
| Sezonas | Vasara, Ruduo, Pavasaris |
| Izoliacija | Perdirbtas Texpedloft mikropluoštas |
| Asmenų skaičius | 1 asmuo |
| Naudojamos technologijos | Cradle Comfort™, SynMat Technology™ |
Pakuotės turinys |
|
| Pakuotės turinys | Miegamoji kilimėlis, laikymo maišas, pompa, remonto rinkinys |
Saugos įspėjimas |
|
| Įspėjimai | Nenaudokite aštrių įrankių šalia čiužinio. Laikykite toli nuo ugnies ir šilumos šaltinių. Laikykite sausoje vietoje, kad išvengtumėte pelėsio ir medžiagos pažeidimų. Nenaudokite ant aštrių ar nelygių paviršių, kurie gali pažeisti medžiagą. Laikykite sausoje vietoje, toli nuo drėgmės. Venkite tiesioginio kontakto su atviromis liepsnomis ar aukštos temperatūros šaltiniais. |
Muzikos festivalių sezonas įsibėgėja. Ką pasiimti su savimi vykstant į vasaros muzikos renginius? Telefonas, nešiojamas įkroviklis, fotoaparatas? Kokių įrenginių nepamiršti, pataria Varle.lt specialistai.
Vasaros muzikos festivaliai – tai laikas, kurio muzikos gerbėjai kiekvienais metais labai laukia. Juk tai …