Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Outwell turistinis sulankstomas staliukas Heyfield Low
Termosas Outwell Taster Vacuum Flask M, 750 ml
Stilinga ir patikima sulankstoma turistinė kėdė – komfortas gamtoje
Ši sulankstoma kėdė išsiskiria elegantišku dizainu – poliesterio audinys su išspaustu logotipu ne tik atrodo skoningai, bet ir yra malonus liesti. Kėdės tvirtas plieninis rėmas, pagamintas iš didelio stiprumo plieno, užtikrina stabilumą ir ilgaamžiškumą net intensyviai naudojant stovyklavimų, žygių ar poilsio gamtoje metu.
Specifikacijos
| Audinys | 300 x 600D perdirbtas ir reljefiškai raštuotas poliesteris |
| Rėmas | Milteliniu būdu dengtas plienas |
| Dydis | 84 x 50 x 85 cm ( plotis x gylis x aukštis) |
| Maksimali apkrova | 125 kg |
| Sėdynės aukštis | 43 cm |
| Audinio sudėtis | 100 % poliesteris |
| Tvarus pasirinkimas | 100 % perdirbtas poliesteris |
| Supakuoto gaminio dydis | 15 x 14 x 86 cm |
| Svoris | 3 kg |
| Ypatybės |
Puodelio laikiklis
Platūs reguliuojami porankiai Lengva konstrukcija - patogu transportuoti Išsiskleidžia ir susilanksto per kelias sekundes Nereikia surinkti Pridedamas krepšys, kad būtų lengva laikyti ir nešiotis |