Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Pakelkite savo erdvę su Cama Lotta 2D2D spinta Balta Sonoma ąžuolo. Ši stilinga ir erdvi spinta siūlo gausų saugojimo vietos kiekį su moderniu dizainu, puikiai tinkančiu lengvai organizuoti jūsų būtiniausius daiktus.
| Baldo plokštės storis | 16 mm, 25 mm (viršus) |
| Papildoma informacija | Surinkimo baldai |
| Rankenėlės | Taip |
| Durų spalva | Balta |
| Rankenėlės spalva | Ąžuolas |
| Tikslinė auditorija | Suaugusieji |
| Išorinis apdailos tipas | Matinis |
| Konstrukcijos medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Produkto tipas | Spinta |
| Veidrodis | Ne |
| Konstrukcijos spalva | Balta |
| Durų skaičius | 2 |
| Kitos dalys medžiaga | Medis |
| Stilius | Modernus |
| Stalčių skaičius | 2 |
| Durų medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Pėdos | Taip |
| Konstrukcijos apdailos tipas | Matinis |
| Durų tipas | Pakabinamos durys |
| Drabužių baras | Taip |
| Pėdų aukštis | 15 cm |
| Gylis | 550 mm |
| Aukštis | 1900 mm |
| Plotis | 1100 mm |
| Pakuotės svoris | 80 kg |
| Rinkinio turinys | Surinkimo instrukcija x1, Visi reikalingi montavimo priedai, Spinta x1 |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Antrinės pakuotės svoris | 35 kg |
| Pirmos pakuotės svoris | 45 kg |
| Antrinės pakuotės matmenys | 117 x 60 x 12 cm |
| Pirmos pakuotės matmenys | 176 x 60 x 8 cm |
| Pakuočių skaičius | 2 |
Spinta – tokie baldai, kurie gali būti įrengti ir rūbinėje, ir prieškambaryje, ir miegamajame, ir svetainėje. Nemaža dalis žmonių renkasi paskutinį sprendimą, nes ne kiekvienas gali sau leisti turėti atskirą rūbinę, o miegamasis ar prieškambaris šiam tikslui gali būti …