Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Tipas | Kabelių kojinė |
| Produkto spalva | Juoda |
| Medžiaga | Poliesteris |
| Laido skersmuo (maks.) | 3 cm |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 19 mm |
| Svoris | 1,3 kg |
| Ilgis | 25 m |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | -50 - 150 °c |
| Modelio pavadinimas | 7184 |