Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Virtuvinės svarstyklės ESPERANZA EKS002K LEMON
Vakuumavimo maišeliai Caso 20 x 30 cm, 50 vnt.
| Gamintojas | Caso |
| Gross depth (mm) | 280.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross weight | 6.96 kg |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| Net weight | 4.96 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 1825.00 g |
| Plastic (No PET) | 175.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Tare other | 415.00 g |
| PET | 189.00 g |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | FW 2500 |
| Gamintojo prekės serija | Meat Mincer |
| Maitinimas | 2500 W |
| Gaminio spalva | Stainless Steel |
| Priedai pridėti | 3 stainless steel cutting plates (3 mm, 5 mm and 8 mm), Sausage filler, Cookie attachment with 4 moulds, Stuffer |
| Kitos savybės | With long-life direct current (DC) motor - quieter in comparison to compared to AC motors; With high-quality, long-lasting titanium-coated blade |
| Greičių skaičius | 2 |
| Didžiausia galia (užblokuotas variklis) | 2500 W |
| Pralaidumas (kg/min.) | 2.5 |
| Gross depth master carton | 495 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Gross height master carton | 535 mm |
| Net weight master carton | 18.4 kg |
| Tare weight master carton | 1.486 kg |
| Medžiaga | Aluminium |
| Įtampa | 220-240 V |
| Plotis | 37.5 cm |
| Aukštis | 31 cm |
| Gylis | 17 cm |
| Palette Qty | 47 dalių |
| Producer | Caso |
| Warranty | 24 mėn. |
Vertinantiems maisto kokybę, norintiems maitintis sveikiau, o ir virtuvėje pasisukinėti mėgstantiems tikrai gali praversti gera mėsmalė. Tai praktiškas, naudingas ir dažnoje virtuvėje net labai reikalingas įrenginys, kuris padės kur kas greičiau ir patogiau susmulkinti, sumalti mėsą ir taip ją …
Mėsos malimas namuose pasižymi keletu privalumų. Visų pirma, jūs tiksliai žinote, kokia yra maltos mėsos sudėtis, be to, jūs galite įmaišyti savo prieskonių ir slaptų ingredientų, taip pat galite pirkti didelį kiekį mėsos ir sutaupyti pinigų. Prieš įsigydami mėsmalę, iš …