Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ergonomiškas dizainas ir lengvas aliuminio rėmas užtikrina puikų manevringumą. Dvi ratai suteikia stabilumą, o elegantiška pilkai/sidabrinė apdaila prideda stiliaus.
Dizainas |
|
|---|---|
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Neslystančios kojos | Taip |
| Produkto spalva | Pilka, Sidabrinė |
| Rato skersmuo | 5 cm |
| Saugus naudoti | Taip |
| Rėmo medžiaga | Aliuminis |
| Ratų skaičius | 2 |
| Nuolydžio kontrolė | Taip |
| Maksimalus vartotojo svoris | 115 kg |
| Kojų skaičius | 4 |
| Lengva naudoti | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 510 mm |
| Svoris | 2.65 kg |
| Aukštis (min) | 75 cm |
| Aukštis (max) | 93 cm |
Pakuotės duomenys |
|
| Kiekis vidinėje dėžėje | 1 |