Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Spalva
Pristatymo laikas
Pardavėjas
Rodyti daugiau
Žemiau savikainos
Korekcinis diržas nugaros laikysenai - Reabilitacinės priemonės
Korekcinis diržas nugaros laikysenai
 
5,85 0-1 d. d. (50)
Kojų atrama KENSINGTON SoleMassage - Reabilitacinės priemonės
Kojų atrama KENSINGTON SoleMassage
 
49,99
-4 %
47,99 3-5 d. d.
(7)
Homedics Twist MIR-SR900 - Reabilitacinės priemonės
Homedics Twist MIR-SR900
 
67,39 4-8 d. d. (1)
Balansinė pagalvė Yate Half Ball - Reabilitacinės priemonės
Balansinė pagalvė Yate Half Ball
 
104,61 2021-10-01 (1)
Balansinė pagalvė Yate Air Pad - Reabilitacinės priemonės
Balansinė pagalvė Yate Air Pad
 
15,69 2021-10-01 (1)
Leitz KENSINGTON SoleRest footrest - Reabilitacinės priemonės
Leitz KENSINGTON SoleRest footrest
 
37,99 6-8 d. d. (0)
Balansinė pagalvė HMS PS01 - Reabilitacinės priemonės
Balansinė pagalvė HMS PS01
 
13,40
-11 %
11,99 2021-10-01
(0)
Kinezio teipas Proud PRO 2.5x450cm - Juodas - Reabilitacinės priemonės
Kinezio teipas Proud PRO 2.5x450cm - Juodas
 
4,99 2021-10-01 (0)
Leitz KENSINGTON SoleMate Plus footrest - Reabilitacinės priemonės
Leitz KENSINGTON SoleMate Plus footrest
 
55,99
-2 %
54,99 1-3 d. d.
(0)
CHAIR FOOT SUPPORT PROF./8064101 FELLOWES - Reabilitacinės priemonės
CHAIR FOOT SUPPORT PROF./8064101 FELLOWES
 
53,99 1-3 d. d. (0)
Kensington SmartFit SoleMate Pilka - Reabilitacinės priemonės
Kensington SmartFit SoleMate Pilka
 
61,42 4-7 d. d. (0)
Kojų atrama LEITZ WOW, juoda sp. - Reabilitacinės priemonės
Kojų atrama LEITZ WOW, juoda sp.
 
53,99 3-5 d. d. (0)
Daugiau Kitas puslapis

Reabilitacinės priemonės – tinkamam atsistatymui po traumų, operacijų ar sunkių ligų

Reabilitacija – veiksmų ir priemonių visuma, padedanti žmogui atstatyti jo funkcines, fizines galimybes, mažinanti žmogaus neįgalumo lygį kovojant su įvairiomis sveikatos problemomis, ligomis. Kitaip tariant, reabilitacija padeda vaikams, suaugusiems ir senjorams atsistatyti ir fiziškai bei emociškai atsigauti po traumų, sunkių ligų. Kiekvienam atvejui yra skiriama skirtinga reabilitacija ir jos formos, tačiau, bet kuriuo atveju, reabilitacija būtų sunkiai įsivaizduojama be specialių priemonių ir reikmenų, padedančių greičiau atsistatyti po traumų, sunkių operacijų. Reabilitacinės priemonės yra specialūs, įvairūs reikmenys skirti greitam ir efektyviam atsistatymui, jėgų, raumenų stiprumo atgavimui. Be jų, reabilitacija būtų neįmanoma ir neefektyvi.

Kokios reabilitacinės priemonės yra svarbiausios ir naudingiausios ?

Tinkamos reabilitacinės priemonės yra būtina ir svarbi reabilitacijos dalis, leidžianti greitai atsistatyti po traumų, operacijų ar sunkių ligų. Nors reabilitacinių priemonių ir reikmenų yra daugybė, yra keletas priemonių, be kurių reabilitacija ir reabilitaciniai užsiėmimai būtų neįsivaizduojami.

Visų pirma – treniruokliai. Nuo specialiai reabilitacijai pritaikytų elipsinių treniruoklių iki treniruoklių – dviračių, ši reabilitacinė įranga padeda pacientams atgauti ir lavinti kūno jėgas, ištvermę, koordinaciją. Pavyzdžiui, treniruokliai-dviračiai padeda atsistatyti po kojų, pėdų, čiurnų traumų, kadangi, padeda didinti kojų ištvermę. Tiesa, reabilitaciniai dviračiai-treniruokliai, dažniausiai, turi gulsčią sėdimąją poziciją, kuri puikiai tinka įvairių amžiaus grupių žmonėms. Kadangi, veiklos intensyvumas, tokiose treniruokliuose, yra reguliuojamas, lengva veiklas ir užsiėmimus pritaikyti prie paciento poreikių, esamos būklės. Negana to, tokie treniruokliai padeda ne tik atsistatyti po traumų ar operacijų, bet ir skatina kalorijų deginimą, garantuoja saugumą ir nesudėtingą naudojimą.

Pasipriešinimo gumos ir juostos – jėgų didinimui. Šie reabilitaciniai reikmenys, dažnai dar vadinami izotoniniais arba izokinetiniais reikmenimis, padeda pacientams atgauti jėgas po traumų, kurios turėjo įtakos raumenų masės sumažėjimui ar sulėtėjusiam augimui. Skirtingų spalvų ir dizainų, o taip pat, skirtingų pasipriešinimo lygių gumos ir juostos suteikia galimybę jas lengvai pritaikyti prie paciento poreikių bei būklės. Negana to, šias priemones galima naudoti ne tik reabilitacijai, bet ir kasdienėms mankštoms, sportui.

Dar viena, gana paprasta, bet labai efektyvi reabilitacinė priemonė – gimnastikos kamuolys skirtas reabilitacijai. Gimnastikos, reabilitaciniai kamuoliai yra patvarūs ir puikiai tinka įvairių kūno dalių mankštinimui, stiprinimui, o taip pat, leidžia lavinti ir valdyti pusiausvyrą bei koordinaciją. Gimnastikos kamuolių pasirinkimas labai platus: jie gali skirtis savo formomis, dydžiais bei ypatybėmis, tokiomis kaip kietumas. Pavyzdžiui, mažas, kietas reabilitacinis kamuoliukas gali būti naudingas reabilitaciniams pratimams, kurių metu mankštinamos pėdos, plaštakos. Dėl šios priežasties, juos labai lengva pritaikyti prie paciento diagnozės, būsenos ir poreikių.

Reabilitacinės priemonės – gera kaina perkant internetu

Reabilitacinės priemonės yra specialios prekės, skirtos efektyviai ir tinkamai reabilitacijai po traumų, sunkių operacijų ar ligų. Jos padeda pacientams atgauti jėgas, ištvermę, lavina daugybę gebėjimų ir fizinių funkcijų. Tai neatsiejama ir svarbiausia sėkmingos reabilitacijos dalis. Siūlome platų, įvairių reabilitacinių priemonių pasirinkimą internetu, o gerą kainą – garantuojame! Akcijų metu, norimas reabilitacines prekes galėsite įsigyti dar pigiau.