Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Gamintojas | Gigabyte |
| Bendras gylis (mm) | 150,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 86,00 mm |
| Bendras svoris | 2,19 kg |
| Bendras plotis (mm) | 140,00 mm |
| Grynasis svoris | 2,00 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 170,00 g |
| Plastikas (be PET) | 20,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,19 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Taip |
| EEĮA mokestis | CL109:6:2017-04-01 |
| Prodiuseris | Gigabyte |
| Paletės kiekis | 457 dalių |
| Garantija | 36 mėn. |