Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Gamintojas | Gigabyte |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross weight | 2.19 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 2.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer | Gigabyte |
| Palette Qty | 457 dalių |
| Vardinė galia | 550 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GP-P550SS ICE GEU1 |
| Gamintojo prekės serija | PSU |
| Warranty | 36 mėn. |