Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
TOP susijusios paieškos
| Energijos valdymas | |
| Bendroji galia | 450 w |
| Ac įėjimo įtampa | 100 - 240 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Įvesties srovė | 8 - 4 a |
| Galios koeficientas | 0,9 |
| Galios koeficiento pataisos (pfc) tipas | Aktyvus |
| Kompleksinė galia (+3,3 v) | 103 w |
| Kompleksinė galia (+12 v) | 432 w |
| Kompleksinė galia (+5v) | 103 w |
| Kompleksinė galia (–12 v) | 3,6 w |
| Kompleksinė galia (+5 vsb) | 15 w |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+3,3 v) | 18 a |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+12 v) | 36 a |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+5 v) | 15 a |
| Didžiausia išėjimo įtampa (–12 v) | 0,3 a |
| Didžiausia išėjimo įtampa (+12 vsb) | 3 a |
| Laikymo laikas | 16 ms |
| Efektyvumas | 85 % |
| Maitinimo apsaugos ypatybės | Viršijus nuolatinę srovę, viršijus galią, apsauga nuo per didelės įtampos, apsauga nuo perkaitimo, trumpasis jungimas, minimaliosios įtampos apsauga |
| Ryšys | |
| Motininės plokštės maitinimo jungtis | 20+4 pin atx |
| Periferinė (molex) galios jungtis (4-pin) | 3 |
| Motininės plokštės maitinimo kabelio ilgis | 55 cm |
| Sata elektros jungčių skaičius | 6 |
| Sata maitinimo kabelio ilgis | 500 mm |
| Periferinio („molex“) maitinimo kabelio ilgis | 500 mm |
| Pci „express“ maitinimo jungtys (6 + 2 kontaktai) | 2 |
| Pci „express“ galia kabelio ilgis | 55 cm |
| Cpu maitinimo jungtis (4 + 4 kaisčiai) | Taip |
| Cpu maitinimo laido ilgis | 60 cm |
| Atx maitinimo jungtis (20 + 4 kaisčiai) | Taip |
| Floppy įrenginio maitinimo jungtis | 1 |
| Floppy diskelio disko jungtis | Taip |
| Pci „express“ jungtis | Taip |
| Veikimo charakteristikos | |
| Paskirtis | Pc |
| Maitinimo bloko (psu) formos koeficientas | Atx |
| Sertifikatas 80 plus | 80 plus bronze |
| Atx versija | 2.31 |
| Aušinimo padengimo tipas | Hdb |
| Vidutinis laikas tarp trikčių (mtbf) | 100000 h |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 12 cm |
| Ventiliatorių skaičius | 1 ventiliatorius(iai / ių) |
| Ventiliatoriaus vieta | Viršus |
| On/off mygtukas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 150 mm |
| Ilgis | 140 mm |
| Aukštis | 86 mm |
| Modelio pavadinimas | GP-P450B |