Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Gamintojas | FSP |
| Bendras gylis (mm) | 220,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 298,00 mm |
| Bendras svoris | 2,10 kg |
| Bendras plotis (mm) | 106,00 mm |
| Grynasis svoris | 1,80 kg |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Taros svoris (kg) | 0,30 kg |
| Tūris (m3) | 0,01 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Taip |
| Prodiuseris | FSP |
| Paletės kiekis | 124 dalių |
| Popierius / kartonas | 240 g |
| Plastikas (be PET) | 60 g |
| EEĮA mokestis | CL109:6:2017-04-01 |
| Garantija | 24 mėn. |