Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Specifikacijos
| Bendra | |
| Galia | 850 W |
| Specifikacija | ATX 12V versija 2.4 |
| Ventiliatorius | 140 mm |
| PFC tipas | Aktyvus |
| Sertifikavimas | 80 PLUS Gold |
| Efektyvumas | 90 % |
| Kabelių valdymas | Moduliniai kabeliai |
| Apvalkalu dengti kabeliai | Yra |
| Pagrindinė jungtis | 20+4-pin |
| ATX 12V 8-pin (4+4) | 1x |
| EPS 12V 8-pin | 1x |
| SATA | 12x |
| IDE 4-pin | 4x |
| PCIe 6+2-pin | 6x |
| Floppy | 1x |
| Triukšmo lygis | 27.8 dB(A) |
| Plotis | 150 mm |
| Aukštis | 86 mm |
| Gylis | 160 mm |
| Srovių stipriai | |
| +3.3V | 22 A |
| +5V | 22 A |
| +12V1 | 70.9 A |
| -12V | 0.3 A |
| +5Vsb | 3 A |
| ErP Lot 6 | Yra |
| C6/C7 Low-Power States palaikymas | Yra |