Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Gigabyte GP-UD850GM yra aukštos klasės maitinimo blokas (PSU) su 850 W galia, užtikrinantis 90% efektyvumą ir 80 PLUS Gold sertifikatą. Kompaktiškas dizainas su matmenimis 140 mm gylio, 150 mm pločio ir 85 mm aukščio leidžia lengvai integruoti jį į įvairias sistemas.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Tvarumo sertifikatai | RoHS, CE, CCC, FCC |
|
|
|
Dizainas |
|
| Produkto spalva | Juoda |
| Ventiliatoriaus vieta | Viršuje |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 12 cm |
Galia |
|
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Galios apsaugos funkcijos | Trumpojo jungimo, žemos įtampos, per didelės srovės, perkaitimo, per didelės įtampos |
| Efektyvumas | 90% |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 140 mm |
| Plotis | 150 mm |
| Aukštis | 85 mm |
Veikimas |
|
| 80 PLUS sertifikatas | 80 PLUS Gold |
| Triukšmo lygis | 40 dB |
| Vidutinė laiko tarp gedimų (MTBF) | 100000 h |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakavimo tipas | Dėžė |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Kabelių tipas | Visiškai modulinis |
| ATX maitinimo jungtis (20+4 pin) | Taip |
| PCI Express maitinimo jungtys (6+2 pin) | 4 |
| SATA maitinimo jungčių skaičius | 8 |