Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Single-use battery |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Baterijų skaičius | 2 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 34,2 mm |
| Aukštis | 61,5 mm |
| Svoris | 140 g |
| Kitos savybės | |
| Tipas | D / lr20 |
| Modelio pavadinimas | LR20E2B/10 |