Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
Kokybė ir galia! Pakuotėje 4 ilgai veikiančios 1,5 volto baterijos. Tinka vibratoriams ir kitiems baterijomis maitinamiems sekso žaislams. Ekologiškas.
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | Aaa |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Baterijų skaičius | 4 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 44,5 mm |
| Skersmuo | 1,05 cm |
| Svoris | 11,4 g |
| Modelio pavadinimas | 04903121414 |