Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
Energizer LR6 4-vnt. pakuotėje rasite keturias didelės talpos, vienkartines šarmines baterijas LR6 dydžio. Kiekviena baterija turi 1.5V įtampą ir gali tarnauti iki 12 metų. Veikimo temperatūros diapazonas svyruoja nuo -18°C iki 55°C.
Veikimo sąlygos |
|
|---|---|
| Veikimo temperatūra (T-T) | -18 - 55 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 23 g |
| Skersmuo | 1.45 cm |
| Aukštis | 50.5 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Blisteris |
Baterija |
|
| Baterijos talpos tipas | Didelė |
| Įtrauktų baterijų skaičius | 4 vnt. |
| Produkto spalva | Mėlyna, Sidabrinė, Juoda |
| Baterijos tarnavimo laikas | 12 metų |
| Be sunkiųjų metalų | Cd (kadmijus), Hg (gyvsidabris) |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos įtampa | 1.5 V |
| Baterijos technologija | Šarminė |
| Baterijos dydis | AA |