Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Baterijų skaičius | 4 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 10,5 mm |
| Aukštis | 45,5 mm |
| Svoris | 12 g |
| Kitos savybės | |
| Tipas | Aaa |
| Modelio pavadinimas | LR03E4B/10 |