Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer industrial AA LR6 Alkaline Elementai 10vnt.
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos technologija | Šarminis |
| Baterijos įtampa | 1,5 v |
| Baterijų skaičius | 4 vnt |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 14,5 mm |
| Aukštis | 50,5 mm |
| Svoris | 23 g |
| Kitos savybės | |
| Tipas | Aa/lr6 |
| Modelio pavadinimas | LR6E4B/10 |