750W Xilence Performance XP750R6.2
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 10 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
  • + 12 mėn. 6
  • + 24 mėn. 9 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 11
  • + 48 mėn. 14
add to cart Į krepšelį 50.72
750W Xilence Performance XP750R6.2 kaina
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Xilence XP750R6.2. Gesamtleistung: 750 W, AC Eingangsspannung: 200 - 240 V, AC Eingangsfrequenz: 50 Hz. Motherboard Anschlussstecker: 20+4 pin ATX, Stromkabellänge Motherboard: 50 cm, Kabeltyp: Nicht-modular. Zweck: PC, Stromversorgungseinheit (PSU) Formfaktor: ATX, 80 Plus Zertifizierung: 80 PLUS Gold. Produktfarbe: Schwarz, Kühlung: Aktiv, Lüfterdurchmesser: 12 cm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-02-04
Maitinimo šaltinis Xilence Performance C+ XP750R6.2 750W (XN430) yra patikimas ir efektyvus maitinimo šaltinis.
Pliusai: Didelė galia - 750W užtikrina pakankamą energijos tiekimą net ir labai reikliems komponentams. Efektyvumas - šis maitinimo šaltinis pasižymi aukštu efektyvumu, kuris padeda sumažinti energijos sąnaudas ir išlaikyti komponentus šaltus. Tylus darbas - Xilence Performance C+ XP750R6.2 750W veikia beveik be triukšmo, todėl jis nekels jokio triukšmo jūsų darbo aplinkoje.
Specifikacija
  • Gamintojas Xilence
  • Modelis
    XN430
  • Moduliniai kabeliai Nėra
  • PFC Aktyvus
  • Dydžiai 15 x 14 x 8,6
  • Valanda 5
  • Svarbi informacija Svarbi informacija
  • Pagrindinės plokštės išvesties tipas 20+4 kaištis
  • 80 plius standartas
  • Galia 750
  • Pci-e 8 kontaktų Nėra
  • Molex (ide) 3
  • Pci-e 2x 6 + 2 PIN
  • Dydžio standartas ATX 12 V v2.52
  • Svoris 1.79
  • Ventiliatoriaus dydis 12
  • Pci-e 6 kontaktų Nėra
  • Modelio pavadinimas
    XN430
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 08:39:40
Dažnai perkama kartu
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (233)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Įvertinimas 5.0 (179)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
Maitinimo blokas Deepcool PF750, 750 W
  • GamintojasDeepCool
  • Galingumas (W)
  • Ventiliatoriaus dydis (cm)
  • Aukštis (cm)
  • Plotis (cm)
  • PFC
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
Maitinimo blokas Deepcool PF750, 750 W kaina