Išvalyti filtrus
Kaina
-
Gamintojas
Tipas
Ritės dydis (cm)
Ypatybės
Ilgis (cm)
Ausinių jungtis
Veikimo dažnis (kHz)
Daugiau filtrų
Rodyti daugiau
TOP
Garrett 300i Special (55th Anniversary pack) - Metalo detektoriai
Garrett 300i Special (55th Anniversary pack)
 
510 €
-140 €
370 € 2-4 d. d.
(2)
QUEST X5 ( 9.5x5'' ) - Metalo detektoriai
QUEST X5 ( 9.5x5" )
 
170 € Teirautis (6)
Garrett ACE 300i ( 7x10'' ) - Metalo detektoriai
Garrett ACE 300i ( 7x10" )
 
319 € 2-4 d. d. (5)
QUEST X5 ( 11x9'' ) - Metalo detektoriai
QUEST X5 ( 11x9" )
 
199 € 2-4 d. d. (0)

Metalo detektoriai – žema kaina perkant internetu

Metalo ieškikliai kitaip metalo detektoriai – tai pažangūs įrenginiai, kurie leidžia aptikti po žeme esančius metalus. Metalo detektoriaus dėka galima rasti įvairius lobius, monetas, auksinę arba sidabrinę bižuteriją ir kitus daiktus. Pažangūs metalo detektorių modeliai būna aprūpinti diskriminacijos funkcija. Ši funkcija leidžia taip nustatyti metalo ieškiklį, kad jis ignoruotų konkretų signalo tipą, kurio šaltiniu gali būti beverčiai ieškotojui objektai.

Metalo detektoriai profesionalams ir mėgėjams

Mūsų puslapyje rasite didelį metalo detektorių asortimentą. Siūlome metalo ieškiklius tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Mėgėjams skirti metalo detektoriai nėra labai tikslūs gali neveikti visuose paviršiuose ir efektyviai leidžia ieškoti tik negiliai esančių objektų. Profesionalams skirtų metalo detektorių kainos yra žymiai didesnės, tačiau tokie įrenginiai yra labai tikslūs ir aprūpinti įvairiomis funkcijomis, kurios palengvina „lobių“ paieškas.

Geriausi metalo detektoriai: funkcijos ir parametrai

Turint omenyje tai, kad „lobių“ paieškos yra ilgas procesas, svarbu, kad metalo detektorius būtų patogus. Dėl šitos priežasties renkantis metalo detektorių svarbu atkreipti dėmesį į jo svorį, kuris būtų pritaikytas prieš naudotojo galimybių leistų įrenginiu naudotis patogiai ilgą laiką. Papildomos funkcijos, kurios turi įtakos metalo detektoriaus efektyvumui yra diskriminacijos režimas, grunto balansavimo funkcija, metalo stiebo reguliavimo galimybė.

Kokį metalo detektorių rinktis?

Renkantis metalo detektorių būtina atkreipti dėmesį į kelis svarbius dalykus. Svarbus yra metalo detektoriaus diapazonas arba objektų aptikimo gylis, kuris gali siekti nuo 10 iki 100 cm. Metalo detektoriaus aptikimo gylis priklauso nuo ritės. Ji gali būti tiek koncentrinio apskritimo, tiek DD tipo. Apie rites ir kitus svarbius parametrus renkantis metalo detektorių, skaitykite mūsų patarimų gide. Pas mus rasite populiariausių metalo detektorių gamintojų įrenginius: „Garret“, „Nokta & Makro“, „Quest“, „Maclean“ ir kitų. Populiariausi metalo detektoriai yra pažymėti speciali TOP ženklu, rinkdamiesi būtinai atkreipkite į juos dėmesį, nes dažniausiai šios prekės yra geriausias kainos ir kokybės variantas. Mūsų puslapyje esantys ritės dydžio, veikimo dažnio (kHz), ilgio, ypatybių ir kiti padės lengviau išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį metalo detektorių. Naudodamiesi kainos filtru nustatykite savo biudžetą, kurį norite skirti metalo detektoriaus įsigijimui ir susiaurinkite paiešką. Jeigu turite klausimų ar negalite išsirinkti, drąsiai konsultuokitės su mūsų specialistais.

Sunku išsirinkti ?
Skaityk mūsų pirkimo gidą

Dažnas vaikystėje svajojome surasti lobį – piratų paslėptą skrynią, pilną aukso ar brangakmenių. Lobio paieškos kai kuriems ir suaugusiems žmonėms tampa azartišku hobiu ar laisvalaikio praleidimu, kitiems – netgi padeda išgyventi. Vasarą lobio ieškotojų galima sutikti pajūryje – ieškančių pamestų monetų, aukso žiedų, grandinėlių ir kitokių papuošalų.

Metalo detektoriaus naudojimas tampa vis populiaresniu užsiėmimu ne tik pasaulyje, bet ir mūsų šalyje. Lietuvos kultūros paveldo departamentas nedraudžia kasinėjimų naudojantis metalo detektoriumi, tačiau griežtai juos riboja. Įstatymai draudžia kasinėti kultūros paveldo registro žemėlapyje pažymėtose vietose, taip pat kasinėjimams valstybinėse ar privačiose teritorijose reikalingas specialus leidimas. Nepaisant to, metalo detektoriai turi paklausą, o žmonės randa vietų, kuriose savo laisvalaikį leidžia „ieškodami lobių“. Varlė.lt specialistai parengė patarimų gidą, kuriame aptarė svarbiausius aspektus renkantis metalo detektorių.

Įvairių „lobių“ paieškos rezultatai ir sėkmė labai priklauso nuo kokybiško ir tikslaus metalo detektoriaus. Metalo detektorius – pakankami brangus įrenginys, kuris perkamas ne vienam sezonui, todėl į jo pasirinkimo procesą vertėtų pažvelgti atsakingai.

Kokiame gylyje leidžia ieškoti objektų?

Objektų aptikimo gylio parametras parodo, koks efektyvus yra metalo detektorius. Kuo didesnis gylis, tuo geriau. Vidutiniškai įrenginys aptinka 30–35 cm gylyje esančią monetą ar metalą, tačiau yra nemažai įrenginių, kurie leidžia aptikti metro gylyje ar po vandeniu esančius radinius.

Svarbu atkreipti dėmesį į ...

Skaityti daugiau