Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Gamintojas | Deepcool |
| Gross depth (mm) | 155.00 mm |
| Gross height (mm) | 91.00 mm |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| Net weight | 1.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 240.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Deepcool |
| Palette Qty | 422 dalių |
| Vardinė galia | 750 W |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PL750D |
| Gamintojo prekės serija | PSU |
| Warranty | 60 mėn. |