Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
750W maitinimo šaltinis su 80 PLUS Bronzinio sertifikatu ir aktyviu aušinimu. Savybės: 4 PCI Express jungtys, 8 SATA jungtys ir daugybė energijos apsaugos funkcijų.
Dizainas |
|
|---|---|
| Ventiliatorių skaičius | 1 ventiliatorius |
| Aušinimo tipas | Aktyvus |
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ventiliatoriaus vieta | Viršuje |
| Ventiliatoriaus skersmuo | 12 cm |
Energija |
|
| Energijos apsaugos funkcijos | Per didelė įtampa, Perkaitimas, Srovės apsauga, Srovės ir įsijungimo apsauga (SIP), Per didelė galia, Per maža įtampa, Per didelė srovė, Be apkrovos veikimas |
| AC įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Įėjimo srovė | 10 - 5 A |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Maksimali išėjimo srovė (+5V) | 20 A |
| Bendra galia | 800 W |
| Galiai koreguoti (PFC) tipas | Aktyvus |
| Maksimali išėjimo srovė (-12V) | 0.3 A |
| Maksimali išėjimo srovė (+12V) | 62.5 A |
| Bendra galia (+3.3V) | 120 W |
| Power Good signalo vėlavimo diapazonas | 100 - 150 ms |
| Bendra galia (+5V) | 120 W |
| Efektyvumas | 85% |
| Laikymo laikas | 16 ms |
| Maksimali išėjimo srovė (+5Vsb) | 2.5 A |
| Bendra galia (+12V) | 750 W |
| Bendra galia (-12V) | 3.6 W |
| Maksimali išėjimo srovė (+3.3V) | 20 A |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo temperatūra (T-T) | 0 - 40 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 86 mm |
| Gylis | 140 mm |
| Plotis | 150 mm |
Veikimas |
|
| 80 PLUS sertifikatas | 80 PLUS Bronza |
| ATX versija | 2.4 |
| Maitinimo šaltinio (PSU) forma | ATX |
| Guolio technologija | HDB |
| Paskirtis | PC |
| Vidutinė laiko tarp gedimų (MTBF) | 100000 h |
Jungtys ir sąsajos |
|
| Periferiniai (Molex) maitinimo jungtys (4-pin) | 4 |
| Kabelių tipas | Nereikalinga modulinė |
| SATA maitinimo kabelio ilgis | 700, 600 mm, 500 mm, 400 mm |
| PCI Express maitinimo jungtys (6+2 pin) | 4 |
| Pagrindinės plokštės maitinimo jungtis | 20+4 pin ATX |
| ATX maitinimo jungtis (20+4 pin) | Taip |
| CPU maitinimo jungtis (4+4 pin) | 2 |
| Pagrindinės plokštės maitinimo kabelio ilgis | 50 cm |
| SATA maitinimo jungčių skaičius | 8 |