Super Micro Computer S MT SUPERMICRO CSE-733TQ-668B
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 7 has video
rating 4.5
ar
add to cart Į krepšelį 361.51
Super Micro Computer S MT SUPERMICRO CSE-733TQ-668B kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 361.51
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Supermicro SuperChassis 733TQ-668B. Formfaktor: Midi Tower, Typ: Server, Produktfarbe: Schwarz. Stromversorgung: 668 W. Installierte Lüfter hinten: 1x 120 mm. Unterstützte Hard-Disk Drive Größen: 3.5". Breite: 178 mm, Tiefe: 531 mm, Höhe: 426 mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-04-14
Pliusai: Patikima ir kokybiška konstrukcija Tinka serverių įrengimui Galingas aušinimo sistema
Minusai: Didelis dydis gali būti nepatogus vietos atžvilgiu
Specifikacija
  • Gamintojas Super Micro Computer
  • Modelis
    CSE-733TQ-668B
  • Įpakavimo dėžutės plotis 61 cm
  • Svoris 17,24 kg
  • Aušinimo ir vėdinimo sistema 1 x 12cm rear exhaust fan(s); 1 x 9cm hot-swap cooling fan(s)
  • Pagrindinės plokštės formos faktorius atx Taip
  • Korpuso tipas MidiTower
  • Įpakavimo dėžutės aukštis 32 cm
  • Modelio pavadinimas
    CSE-733TQ-668B
  • Disko nišos 3,5" sas/sata hot-swap 4
  • Vieneto dėžutės aukštis 0.32
  • Vieneto dėžutės plotis 0.61
  • Įpakavimo dėžutės gylis 67 cm
  • Kategorijos kodas SCH
  • Vieneto dėžutės ilgis 0.67
  • PSU išvesties galingumas 668 Watts
  • Pagrindinės plokštės formos faktorius eatx Taip
  • Modelio pavadinimas
    CSE-733TQ-668B
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 06:32:20
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
Super Micro Computer S 4HE SUPERMICRO CSE-743TQ-903B-SQ
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Super Micro Computer S 4HE SUPERMICRO CSE-743TQ-903B-SQ kaina
Deepcool dekoratyviniai dėklai | PIXEL | Juodas
  • GamintojasDeepCool
  • Ilgis (cm)
  • Aukštis (cm)
  • Plotis (cm)
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Deepcool dekoratyviniai dėklai | PIXEL | Juodas kaina
Deepcool dekoratyviniai dėklai | PIXEL | Oranžinis
Deepcool dekoratyviniai dėklai | PIXEL | Oranžinis kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Jata HACC4600 kaina
Force Matavimo ruletė 10m
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Force Matavimo ruletė 10m kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 3 d. d.
Akvarelė GAMMA, 12 sp. kaina
  • Žemos kainos garantija Žemos kainos garantija
Pentax žiūronai UP 8x25
  • GamintojasPentax
  • Skersmuo (mm)25
  • Priartinimas8
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Pentax žiūronai UP 8x25 kaina
Vulcan lietaus striukė
  • GamintojasVulcan
  • Medžiaga
  • Dydis, , , , ,
  • SpalvaMėlyna
  • Pristatymas į namus 7-14 d. d.
Vulcan lietaus striukė kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
Hama USB-C - Lightning, 1,5m balta
Hama USB-C - Lightning, 1,5m balta kaina
-36 %