Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Deepcool |
| Gross depth (mm) | 6.00 mm |
| Gross height (mm) | 4.00 mm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gross width (mm) | 6.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Deepcool |
| Palette Qty | 50000 dalių |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PIXEL |
| Gamintojo prekės serija | Decorative Case Bits |
| Gaminio spalva | Black |
| Warranty | 36 mėn. |