Super Micro Computer S 4HE SUPERMICRO CSE-743TQ-903B-SQ
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
rating 4.5
Super Micro Computer S 4HE SUPERMICRO CSE-743TQ-903B-SQ kaina
ar
add to cart Į krepšelį 872.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 872.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 27 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Supermicro CSE-743TQ-903B-SQ. Formfaktor: Full Tower, Typ: Server, Produktfarbe: Schwarz. Stromversorgung: 903 W. Installierte Lüfter (Vorderseite): 2x 80 mm, Durchmesser unterstützte Vorderseitenlüfter: 80 mm, Installierte Lüfter hinten: 1x 90 mm. Unterstützte Hard-Disk Drive Größen: 2.5,3.5,5.25". Breite: 178 mm, Tiefe: 647 mm, Höhe: 452 mm