Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Gross weight | 1.154 kg |
| Net weight | 1.013 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.141 kg |
| Volume (m3) | 0.002116 m³ |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Cyan |
| Tipas | Ink |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | WorkForce Enterprise WF-C20590 |
| Gamintojo prekės serija | Cartriges |
| Talpa | 859 ml |
| WEEE tax | No |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 575 mm |
| Gross width (mm) | 32 mm |
| Paper/Pasteboard | 141.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 817 dalių |
| Producer | Epson |