Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 28 - 22:16:31.
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross height (mm) | 350.00 mm |
| Gross weight | 1.05 kg |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Net weight | 0.95 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Epson |
| Spausdinimo spalvos | Vivid magenta |
| Tipas | Epson UltraChrome PRO |
| Gaminio pavadinimas | Epson T8003 - vivid magenta - original - ink cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | C13T80030N |
| Suderinami produktai | SureColor SC-P10000, SC-P20000 |
| Lapų kiekis | 700 puslapiai |
| Palette Qty | 477 dalių |