Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross height (mm) | 350 mm |
| Gross weight | 1.037 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Net weight | 0.937 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Volume (m3) | 0.00181125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Kiekis | Singlepack |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T48M4 700ml |
| Talpa | 700 ml |
| Spausdinimo spalvos | Yellow |
| Tipas | Ink cartrige |
| Gamintojo prekės serija | Singlepack UltraChrome Pro 6 |
| Suderinami produktai | SureColor SC-P8500D STD |
| Lapų kiekis | N/A puslapiai |
| Palette Qty | 954 dalių |
| Producer | Epson |