Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Tinka spausdintuvams:
Epson WorkForce WF-2010W
Epson WorkForce WF-2510WF
Epson WorkForce WF-2520NF
Epson WorkForce WF-2530WF
Epson WorkForce WF-2540WF
Epson WorkForce WF-2630WF
Epson WorkForce WF-2650DWF
Epson WorkForce WF-2660DWF
Epson WorkForce WF-2750DWF
Epson WorkForce WF-2760DWF
Epson WorkForce WF-2500 serija
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 100.00 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 140.00 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 30.00 mm |
| Integruota baterija | Ne |
| Modelio pavadinimas | 16xl |
| Savybės | |
| Spausdinimo spalvos | Juoda |
| Tipas | Ink cartridge |
| Lapų kiekis | 500 puslapiai |
| Talpa | 12.9 ml |
| Modelio pavadinimas | C13T16314012 |