Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Epson |
| Warranty | 0 mėn. |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Net weight | 0.044 kg |
| Packing quantity | 6 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.026 kg |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| PET | 14.00 g |
| Paper/Pasteboard | 12.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Ink Cartridge |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | T1301 Original |
| Talpa | 25.4 ml |
| Lapų kiekis | 945 puslapiai |
| Gross depth master carton | 260 mm |
| Gross width master carton | 100 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Net weight master carton | 0.42 kg |
| Tare weight master carton | 0.039 kg |
| Producer | Epson |
| Palette Qty | 2658 dalių |