Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Skaitmeninis dvejopas (PIR + mikrobangų) detektorius.
Jeigu bus aktyvintas PIR detektorius, o MW detekcija patvirtins PIR detektoriaus sužadinimą, tuomet aliarmo signalas bus išsiųstas į signalizacijos centralę.
Įrengimass skirtas patalpų apsaugai, kuriose yra nepalankios sąlygos - skersvėjai, ar intensyvi konvekcija, pvz. patalpų su židiniais su pučiamu apšildymu..
| Panaudojimas : | Vidaus patalpoms |
| Piroelementas : | Dvigubas |
| Jutiklio tipas : | Pasyvus IR (PIR) it mikrobangos (MW) |
| Nuotolis : | 12 x 12 m |
| Detekcijos kampas : | 94 ° |
| Jautrumo reguliavimas : | Potenciometru - Mikrobangos (MW) |
| Autodiagnostika : | ✔ |
| Aliarmo išvestys : | NO/NC |
| Atsparumas gyvūnams : | ≤ 45 kg |
| Prealiarmo funkcija : | - |
| Maksimali išvesčių apkrova : | 25 V DC / 0.1 A |
| Skaitmeninis temperatūros kompensavimas : | ✔ |
| Maitinimas : | 9 ... 15 V DC |
| Maksimalus srovės poreikis : | 9 mA |
| Darbo temperatūra : | -10 ... 55 °C |
| Pagrindinės savybės : | Trijų židinių optika "TriFocus" |
| Apsaugos laipsnis (Grade) : | EN 50131-2-4 Grade 2 |
| Svoris : | 0.08 kg |
| Matmenys : | 60 x 105 x 44 mm |
| Garantija : | 2 metai |