Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Skaitmeninis dvigubo judesio detektorius su apšvietimo funkcija LED.
Komplekte kartu su detektoriumi yra speciali rankena.
| Panaudojimas : | Vidaus patalpoms |
| Piroelementas : | Dvigubas |
| Jutiklio tipas : | Pasyvus IR (PIR) it mikrobangos (MW) |
| Rekomenduojamas montavimo aukštis : | 2.4 m |
| Nuotolis : | max. 20 x 24 m |
| Detekcijos kampas : | 90 ° |
| Jautrumo reguliavimas : | Kiekvienam jutikliui galima nustatyti 1 iš 16 jautrumo lygių |
| Aliarmo išvestis : | NC, 2EOL / NC - Nustatymas jungikliais |
| Sabotažinė išvestis : | ✔ |
| LED indikacija : | Remote on/off of the LED indicator and choice of lighting color from 7 colors |
| Mikrobangų dažnių juosta : | 24.125 GHz |
| Atsparumas gyvūnams : | - |
| Antimaskavimo funkcija : | - |
| Pažeidimo signalizacijos laikas : | 2 s |
| Maksimali išvesčių apkrova : | 40 mA / 24 V DC - Relinė išvestis 40 mA / 24 V DC - Antisabotažinė, NC |
| Skaitmeninis temperatūros kompensavimas : | ✔ |
| Aptinkamas judėjimo greitis : | 0.3 ... 3 m/s |
| Apsaugos laipsnis (Grade) : | EN 50131-2-4 Grade 2 |
| Aplinkos klasė EN 50130-5 : | II |
| Maitinimas : | 12 V DC / 100 mA (max) |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Spalva : | Balta |
| Pagrindinės savybės : | Apšvietimo funkcja vygdoma LED diode Nuotolinio apšvietimo valdymo judėsiu galimybė arba apšvietimo aktyvinimas judėsiu Standartų atitiktis : EN 50131-1, EN 50131-2-4, EN 50130-4, EN50130-5 skaitmeninis detekcijos algoritmas su temperatūros kompensavimu, užtikrinantis didelį atsparumą klaidingiems aliarmams ir parametrų pasikartojimui Sabotažo aptikimas - korpuso atidarymo, nuplėšimo nuo pagrindo Nuotolinis valdymas Įmontuoti parametriniai rezistoriai 2EOL: 2 x 1.1 kΩ / 2 x 4.7 kΩ / 2 x 5.6 kΩ |
| Svoris : | 0.12 kg |
| Matmenys : | 137 x 62 x 42 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 5 metai |
CE atitikties deklaracija