Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Skaitmeninis dvejopas (PIR + mikrobangų) detektorius.
Detektoriuje taip pat gali būti įjungta antimaskavimo funkcija.
| Panaudojimas : | Vidaus patalpoms |
| Piroelementas : | Dvigubas |
| Jutiklio tipas : | Pasyvus IR (PIR) it mikrobangos (MW) |
| Nuotolis : | max. 12 x 15 m |
| Detekcijos kampas : | 90 ° |
| Jautrumo reguliavimas : | Potenciometru - Mikrobangos (MW) |
| Aliarmo išvestis : | NO/NC |
| Sabotažinė išvestis : | NC |
| LED indikacija : |
0.5 s Žalias - MW jutiklis
0.5 s Geltonas - PIR jutiklis 4 s Raudona - Pavojaus signalizacija Mėlynas - Lęšių slėpimo aptikimas |
| Mikrobangų dažnių juosta : | 10.525 GHz |
| Rekomenduojamas montavimo aukštis : | 2.1 ... 2.7 m |
| Atsparumas gyvūnams : | - |
| Antimaskavimo funkcija : | ✔ |
| Pažeidimo signalizacijos laikas : | 4 s |
| Maksimali išvesčių apkrova : | 150 mA / 28 V DC |
| Skaitmeninis temperatūros kompensavimas : | ✔ |
| Maitinimas : | 10 V ... 16 V DC / 30 mA |
| Aptinkamas judėjimo greitis : | 0.2 ... 3.5 m/s |
| Pagrindinės savybės : |
EN 55022, EN 60950, EN 50130-4
skaitmeninis detekcijos algoritmas su temperatūros kompensavimu, užtikrinantis didelį atsparumą klaidingiems aliarmams ir parametrų pasikartojimui Atsparumas aplinkos sąlygų pasikeitimams Priartėjimo zonos kontrolė Sabotažo aptikimas - korpuso atidarymo, nuplėšimo nuo pagrindo Keičiami Fresnelio lęšiai Bandymų režimas |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 50 °C |
| Spalva : | Balta |
| Svoris : | 0.124 kg |
| Matmenys : | 64 x 127 x 53 mm |
| Kilmės šalis : | Kanada |
| Gamintojas / Markė : | PARADOX |
| Garantija : | 2 metai |