Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
PIR jutiklis su prieš maskavimu ir atsparumu gyvūnams, naudoti viduje / išorėje.
| Panaudojimas : | Lauko sąlygoms / Vidaus patalpoms |
| Piroelementas : | Dvigubas |
| Jutiklio tipas : | Pasyvus IR (PIR) |
| Nuotolis : |
7.5 x 2 m - PET režimas
10 x 2 m - SHARP režimas |
| Detekcijos kampas : | ~ 12 ° |
| Rekomenduojamas montavimo aukštis : | 2 m |
| Jautrumo reguliavimas : | 3 pakopų |
| Autodiagnostika : | - |
| Atsparumas gyvūnams : | ≤ 50 cm / ≤ 40 kg |
| Prealiarmo funkcija : | - |
| Aliarmo išvestys : | NC |
| LED indikacija : |
Žalias - Antisabotažinės apsaugos priemonės
Raudona - Pavojaus signalizacija Oranžinis |
| Pažeidimo signalizacijos laikas : | 2 s |
| Skaitmeninis temperatūros kompensavimas : | - |
| Maitinimas : | 10 ... 15 V DC |
| Maksimalus srovės poreikis : | 19.2 mA |
| Pagrindinės savybės : |
Patentuota aktyviojo "Anti-Masking" technologija ( Detekcija < 30 cm )
Antisabotažinė apsauga (nuplėšimo iš įrengimo vietos bei korpuso atidarymo detekcija) Atsparumas aplinkos sąlygų pasikeitimams Priartėjimo zonos kontrolė Bandymų režimas Sandarumo klasė - IP54 EN 50131-2-2 III saugumo klasė |
| Aplinkos klasė : | IV klasė |
| Darbo temperatūra : | -35 °C ... 60 °C |
| Spalva : | Balta |
| Svoris : | 0.098 kg |
| Matmenys : | 42 x 123 x 62 mm |
| Kilmės šalis : | Kanada |
| Gamintojas / Markė : | PARADOX |
| Garantija : | 2 metai |