Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.5 m ilgio Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz juostos plotį. Jame yra variniai laidai, minimalus lenkimo spindulys yra 72 mm, o veikimo temperatūros diapazonas yra nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.5m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5 m (1.64 pėdos) |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo skersmuo | 6.0 mm (0.24 colio) |
| Laido storis | 27AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 72 mm (2.84 colio) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungtys | RJ45 Male (abu galai) |
| Jungties korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties padengimas | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3 mm (0.46x0.85x0.33 colio) |