Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Walther ME-110-K albumas talpina iki 200 nuotraukų, kurių dydis 10x15 cm. Jis turi petrol žalios spalvos viršelį su slip-in dizainu ir baltus puslapius, leidžiančius lengvai įdėti nuotraukas.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Nuotraukų Albumas |
| Prekės Ženklas | Walther |
| Modelis | ME-110-K |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 22 × 22 × 5.5 cm (P × A × G) |
| Svoris | 810 g |
| Spalva | Petrol Žalia |
| Puslapio Spalva | Balta |
| Nuotraukų Talpa | 200 nuotraukų (10x15 cm) |
| Rišimo Tipas | Knygos Rišimas |
| Dizainas | Slip-in lengvam nuotraukų įdėjimui |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |