Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
WALTHER ME-110-A Fun albumas turi 200 baltų puslapių, skirtų nuotraukų laikymui. Jis turi šviesiai žalią viršelį su pritaikomą nuotraukų vietą priekyje.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Nuotraukų Albumas |
| Prekės Ženklas | Walther |
| Modelis | ME-110-A Fun |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 55 × 22 × 22 cm (Ilgis × Plotis × Aukštis) |
| Svoris | 810 g |
| Spalva | Šviesiai Žalia |
| Puslapių Skaičius | 200 |
| Nuotraukų Dydžio Talpa | 10x15 cm |
Techniniai Duomenys |
|
| Rišimo Tipas | Knygos Rišimas |
| Nuotraukų Įdėjimo Tipas | Slip-In |
Papildoma Informacija |
|
| Pritaikomas Viršelis | Taip, su nuotraukų vieta |