Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
WALTHER ME-110-W Fun kremiškai balta albumas talpina iki 200 nuotraukų, kurių dydis 10x15 cm, su baltomis puslapiais. Jis pasižymi knygos tipo dizainu su įdėjimo formatu ir pritaikomu nuotraukų viršeliu.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Nuotraukų Albumas |
| Prekės Ženklas | Walther |
| Modelis | ME-110-W Fun |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 5.5 × 22 × 22 cm (Ilgis × Plotis × Aukštis) |
| Svoris | 810 g |
| Nuotraukų Talpa | 200 nuotraukų (10x15 cm) |
| Puslapio Spalva | Balta |
| Rišimo Tipas | Knygos tipo |
| Nuotraukų Įdėjimo Tipas | Įdėjimo |
Papildoma Informacija |
|
| Pritaikomas Viršelis | Taip, leidžia asmeniškai rodyti nuotrauką |