Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Techninės specifikacijos | |
| Pedalai | Oversized, su 2° laipsnių inversija |
| Žingsnio ilgis | 46 cm |
| Pasipriešinimas | 16 lygių |
| Širdies ritmo stebėjimas | Kontaktinis ir telemetrija |
| Krūtinės dirželis | Ne |
| Konsolė / treniruotės | |
| Ekranas | Mėlynas apšvietimas LCD ekranas |
| Konsolės rodmenys | Laikas, greitis/RPM, atstumas, kalorijos, vatai, pulsas, apkrova, atsigavimas, temperatūra |
| Programos | 10 išankstinių nustatymų, 2 naudotojai, 2 HRC, rankinis |
|
Ypatybės
|
Transportavimo ratukai |
| Matmenys | |
| Produktas |
166 x 56 x 163 cm
|
| Pakuotės |
148.5 x 57 x 78 cm
|
| NW / GW | 70 kg / 72 kg |
| Maks. vartotojo svoris | 140 kg |