Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Techninės specifikacijos | |
| Pedalai | Oversized, su 2 laipsnių inversija |
| Žingsnio ilgis | 46 cm |
| Pasipriešinimas | 20 lygių, magnetinis |
| Širdies ritmo stebėjimas | Kontaktinis |
| Krūtinės dirželis | Ne |
| Smagračio svoris (kg) | 10 kg |
| Bėgių sistema | Vienguba |
| Konsolė / treniruotės | |
| Ekranas | 15,2 cm LCD apšvietimas |
| Konsolės rodmenys | Laikas, atstumas, greitis, kalorijos, programa, lygis, pulsas, vatai, širdies ritmas, raundai |
| Programos | 15 standartinių, vadovas, 2 naudotojai |
| Ypatybės | Garso sistema, transportavimo ratukai |
| Matmenys | |
| Produktas |
166 x 56 x 163 cm
|
| Pakuotės |
148.5 x 57 x 78 cm
|
| NW / GW |
70 kg / 81 kg
|
| Maks. vartotojo svoris | 150 kg |