Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Techninės specifikacijos | |
| Pedalai | Oversized |
| Žingsnio ilgis | 43 cm |
| Pasipriešinimas | 24 lygiai |
| Širdies ritmo stebėjimas | Kontaktinis ir telemetrija |
| Krūtinės dirželis | Ne |
| Smagračio svoris (kg) | - |
| Rankenos | Minkštos, amortizuojančios |
| Konsolė / treniruotės | |
| Ekranas | 12,7 cm ryškus LCD ekranas su foniniu apšvietimu ir saugojimo vieta |
| Konsolės rodmenys | Programos profilis, laikas, greitis, atstumas, kalorijos, pulsas, tikslinis širdies ritmas, pasipriešinimo lygis |
| Programos | Rankinis, 14 iš anksto nustatytų, 4 naudotojų, 5 HRC |
| Ypatybės | Garso sistema, transportavimo ratukai |
| Matmenys | |
| Produktas |
145 x 52 x 160 cm
|
| Pakuotės |
145 x 45 x 77 cm
|
| NW / GW | 49.5 kg / 56 kg |
| Maks. vartotojo svoris | 125 kg |